Další naše chaty: www.lesalka.cz

O chalupě

Chaloupka Chřibalka, která se nachází v rekreační oblasti Smraďavka v samotném srdci Slovácka vám nabízí aktivní odpočinek po celý rok na slunečné stráni s krásným výhledem na přehradu Smraďavka a okolí chřibských lesů. Jedinečné ubytování, kde máte všechny zážitky a atrakce jako na dlani. Jedinečnost chalupy je obrovská venkovní zastřešená a uzavíratelná terasa, kterou lze využít i za nepříznivého počasí a také sauna včetně relax místnosti přímo v chalupě.   Chalupa nabízí 5 samostatných pokojů a celkem se na chatě pohodlně ubytuje 10 osob. Chalupa se nachází na polosamotě. Parkování je přímo u chalupy pro 3 osobní auta.

Vybavení chalupy :

– Wifi

– Společenská místnost (obývací pokoj) – 2x sedací souprava, dvě křesla, konferenční stolek, velký jídelní stůl se židlemi, Led-TV – Kuchyň – elektrický sporák s troubou, ventilátor, velká lednice s mražákem, mikrovlnka,  varná konvice, plně vybavená kuchyňským nádobím – Samostatné uzavřené pokoje (ložnice) – v podkroví jsou celkem 4 pokoje –  3 pokoje jsou po 2 postelích (dvojlůžko), jeden pokoj průchozí 2 lůžka, v 1.NP je 1 ložnice s dvojlůžkem. V každém pokoji skříně, noční stolek a lampička, elektrický přímotop – Koupelna – velký a prostorný sprchový kout, 2 x umyvadlo, WC – Relax místnost – odpočinková místnost s polohovatelným léhátkem , infrasaunou, posezením – Zastřešená terasa, uzavíratelná terasa – terasa s krásným výhledem na chřibské lesy umožní posezení i za nepříznivého počasí. – Plechová garáž – sloužící pro uskladnění horských kol nebo lyžařského vybavení

Vyžití na chalupě:

Před chatou rovný zatravněný plac – možnost si zahrát bedbinton, volejbal, nohejbal či jiné míčové hry. Dětské pískoviště. Grilování  – v chatě je k dispozici přenosný gril. Opékání na přírodním ohništi s dřevěným posezením – v chatě k dispozici tyčky na opékání. Elektronické šipky v chalupě. Dále je chalupa vybavena společenskýma hrama pro děti. V nepříznivém počasí nabízí využití sauny přímo v chalupě. rybník pro rybaření – pod chalupou 100m. TV.

Voda na chalupě:

V chalupě je voda ze studny, do které natéká horská voda. Voda dle rozboru nesplňuje parametry pitné vody. Místní vodu běžně pijí a o pár metrů dál vyvěrá z hory studánka, o které se traduje, že je voda z ní léčivá. Voda v celé oblasti Smraďavka lehce zapáchá, obsahuje hodně síry a železa. Na Smraďavce se nacházejí lázně, které využívají místní vodu na lázeňské procedury. Pro unikátní specifikaci vody na Smraďavce doporučujeme na pití balenou vodu. Pití vody v chalupě na vlastní nebezpečí.

Stravování:

Jestliže nemáte chuť trávit den u plotny v naší kuchyni, doporučujeme Vám možnost stravovaní v blízkých Buchlovicích nebo Boršicích. Naše tipy:

Restaurace Halda v Boršicích 3km

Hotel Buchlovice 3km

Hospoda pod Buchlovem 6km

Ceník ubytování:

Celoroční pronájem chaty pro 10 lidí.

Vyžadujeme zálohu 50% při rezervaci, zbylých 50% doplatek v týdnu před příjezdem + složení vratné kauce 4000 Kč. Záloha uhrazená za silvestrovský pobyt je nevratná. Zálohy uhrazené za pobyty jsou vratné nejpozději 2 měsíce před nástupem na pobyt.

V měsících červenec, srpen pouze celé týdny sobota-sobota

AKCE !! 2 Týdenní pobyt 15 dní (14 nocí) 32990 Kč/ celá chata + spotřeba energie dle aktuálního stavu + rekreační poplatek OÚ 15 Kč / os / den + POVLEČENÍ ZDARMA (max 10 osob) + SAUNA A ODPOČINKOVÁ MÍSTNOST PO CELOU DOBU POBYTU ZDARMA

 • Týdenní pobyt ČERVENEC, SRPEN 8 dní (7 nocí) – 18490 Kč/ celá chata + spotřeba energie dle aktuálního stavu + rekreační poplatek OÚ 15 Kč / os / den + POVLEČENÍ ZDARMA (max 10 osob) + SAUNA A ODPOČINKOVÁ MÍSTNOST PO CELOU DOBU POBYTU ZDARMA
 • Týdenní pobyt MIMO LETNÍ PRÁZDNINY 8 dní (7 nocí) – 17490 Kč/ celá chata + spotřeba energie dle aktuálního stavu + rekreační poplatek OÚ 15 Kč / os / den + POVLEČENÍ ZDARMA (max 10 osob) + SAUNA A ODPOČINKOVÁ MÍSTNOST PO CELOU DOBU POBYTU ZDARMA
 • 3 – 6 nocí – 2690 Kč / noc / celá chata + spotřeba energie dle aktuálního stavu + rekreační poplatek OÚ 15 Kč / os / den + POVLEČENÍ ZDARMA (max 10 osob) + SAUNA A ODPOČINKOVÁ MÍSTNOST PO CELOU DOBU POBYTU ZDARMA.
 • Víkendový pobyt 3 dny (2 noci)  5990 Kč / celá chata + spotřeba energie dle stavu + POVLEČENÍ ZDARMA (max 10 osob) + rekreační poplatek OÚ 15 Kč / os / den + SAUNA A ODPOČINKOVÁ MÍSTNOST PO CELOU DOBU POBYTU ZDARMA.
 • 2 dny (1 noc)  4000 Kč / celá chata + spotřeba energie dle zapsaného stavu + jednorázový poplatek za povlečení 50 Kč / osoba / pobyt + rekreační poplatek OÚ 15 Kč/os/den + sauna 150 Kč
 • Silvestr – 22000 Kč / 4 nocí + spotřeba energie dle stavu + POVLEČENÍ ZDARMA (max 10 osob) + SAUNA A ODPOČINKOVÁ MÍSTNOST PO CELOU DOBU POBYTU ZDARMA + rekreační poplatek OÚ 15 Kč / os / den. Přes silvestra pronajímáme nejméně na 4 noci. Další noci 2490 Kč/noc.
 • Zvíře 100 Kč/noc (pes/kočka) – na základě předchozí osobní domluvy

Důležitá upozornění:

 • Pokud po sobě host neprovede úklid bude účtována taxa za úklid 1000 Kč
 • Nutno mít s sebou přezuvky / papuče do chalupy
 • Nekuřácká chalupa !!
 • Možnost vzít si své vlastní povlečení či spacáky
 • Možnost zajištění dřevěného uhlí na grilování za poplatek
 • Závěrečný úklid: Za závěrečný úklid neúčtujeme nic v případě, že chatu po svém pobytu uklidíte a dáte do původního stavu. V opačném případě je za závěrečný úklid účtováno 1000 Kč poplatek.

Příjezd/odjezd:

Nástup na ubytování je možný od 13:00 do 16:00 hod,

V letních prázdninách nástup možný od 13:30 hod. do 15:30 hod.

ukončení pobytu v 10:00 hod.

Případně dle předchozí osobní domluvy jinak.

Dovolená v kraji pod hradem Buchlovem vám přinese mnohá potěšení – putování ke studánkám v tajemných Chřibech, jízda na kole podél Baťova kanálu, poznávání slováckých tradic na známých akcích v Uherském Hradišti, poetika zámku v Buchlovicích… Nocleh najdete přímo na chatě Chřibalka, nebo na ubytování Buchlovice, inspirovat se můžete i na ubytování Jižní Morava.